مقایسه سایت‌‌های خرید فالوور

مقایسه سایت خرید فالوور

مقایسه موردی 7 سایت‌ خرید فالوور اینستاگرام

 در این مطلب به مقایسه سایت‌های خرید فالوور در اینستاگرام پرداخته‌ایم. در این مقایسه با خرید 1000 فالوور در پکیج‌های تقریبا مشابه سعی در مقایسه قیمت ، کیفیت ، پشتیبانی ، سرعت اجرای سفارش ، نحوه ارسال سفارش پراخته‌ایم. با توجه به  اینکه این مقایسه بر روی سایت‌های مختلف که دارای پکیج‌های گوناگون می باشند انجام شده سعی در انتخاب پکیج‌های تقریبا یکسان شده است. آنچه مسلم است این مقایسه کاملا دقیق نیست اما می توان بعنوان مرجعی برای خرید فالوور از میان تعداد فراوان فروشنده‌های فالوور مورد توجه قرار بگیرد. در این مقایسه تنها تعداد 7 سایت که در صفحه اول جستجوی کلمه کلیدی خرید فالوور اینستاگرام هستند مورد بررسی قرار گرفته‌اند که در آینده به بررسی تعدادی دیگر از سایت‌های فروش فالوور اینستاگرام خواهیم پرداخت. نتایج جستجو با توجه به موقعیت جغرافیایی و عبارتی که مورد جستجو قرار می گیرد ممکن است برای شما متفاوت باشد. و این نتایج حتما در آینده دستخوش تغییر خواهد شد.

خریداران فالوور اگر در مورد سایت‌های فروش فالوور نظری دارند می توانند با ارائه مدرک از ارائه خدمات آنها گزارش ارسال کنند تا در ادامه همین مطلب درج گردد.

این مطلب در مورد درست بودن یا نبودن خرید فالوور نیست و مطالب بسیاری در مورد انواع روش‌های جذب فالوور در اینستاگرام وجود دارد. اما اگر به تازگی کسب و کاری در این شبکه اجتماعی راه‌ اندازی کرده‌اید و برای جذب مخاطب بیشتر به فکر خرید فالوور افتاده‌اید باید بدانید که شما تنها نیستید و اکثر افراد یکبار هم که شده به خرید فالوور فکر کرده‌اند. اما این نکته را مورد توجه قرار دهید که فالوور فیک تاثیر منفی روی نرخ تعامل و دیده نشدن پست شما در اکسپلورر اینستا خواهد گذاشت و همچنین باعث کمتر دیده شدن پست های شما در صفحه اصلی توسط فالوورهای شما می شود. اما بدلیل تاثیر روانی تعداد فالوور امکان جذب فالوور واقعی نیز وجود دارد.

خرید فالوور برای آی دی های متفاوت و یا در بازه زمانی چند روزه انجام شد تا هیچگونه تداخلی در انجام سفارشات صورت نگیرد.

نتایج کلی مقایسه سایتهای خرید فالوئر اینستاگرام

digi-follower.com
امتیاز لینکز به این سایت 70%
highfollower.com
امتیاز لینکز به این سایت 50%
iranigram.com
امتیاز لینکز به این سایت 50%
owjgraphic.com
امتیاز لینکز به این سایت 80%
followerirani.com
امتیاز لینکز به این سایت 40%
irfollower.com
امتیاز لینکز به این سایت 80%
followermax.com
امتیاز لینکز به این سایت 45%
search-instagram-follower

در زمان جستجو سایت اول خرید فالوور اینستاگرام در بخش تبلیفات گوگل فعال است، instagrm.ir که بعلت امکان حذف سایت با پایان زمان تبلیغات و  نبودن در نتایج صفحه اول مورد بررسی قرار نگرفت.

سایت digi-follower.com

امتیاز کلی لینکز به این سایت 70%

برای خرید از این سایت ابتدا پکیج فالوور ایرانی 1000 عدد به مبلغ 21000 تومان انتخاب شد. با سفارش محصول صفحه جدیدی برای انتخاب محصول نشان داده می شود که مجددا باید بسته مورد نظر خود  و تعداد آن را انتخاب نمایید که امکان اشتباه کاربر در انتخاب محصول در این برگه وجود دارد. 

تنوع بسته‌ها و قیمت آنها مناسب بوده و از نظر قیمت می توانید همین تعداد فالوور را در پکیج فالوور ارزان به قیمت 6500 تومان خریداری نمایید.

بعد از خرید از سایت تنها یک صفحه تشکر نشان داده شد و صفحه فاکتور خرید نشان داده نشد.

طبق اعلام سایت سفارش بعد از 2 تا 48 ساعت اجرا خواهد شد. اجرای سفارش بلافاصله آغاز شد و تا حدود 650 فالوور متوقف شد.

پشتیبانی از طریق تلگرام  میسر می باشد که در مدت زمان مناسب پاسخگو بودند و پس از تماس، سفارش را بطور کامل انجام شد و حدود 1100 فالوور اضافه شد.

تعداد 50 فالوور بصورت رندوم انتخاب شد که از این تعداد حدود 10% فالوور واقعی بوده که مسلما فالوورهای غیر واقعی ارزش اقتصادی نخواهند داشت. ریزش فالوور منطقی بوده و سفارش بصورت کامل انجام شد.

به روز رسانی : قیمت هرید 1000 فالوور ایرانی در این سایت به 40000 تومان افزایش پیدا کرده است.

امتیاز کلی لینکز به این سایت 50%

این سایت  خدمات افزایش فالوور را بوسیله ربات ارائه می‌دهد و در واقع نباید در این مقایسه قرار می گرفت ولی بدلیل وجود لینک در رتبه بالای صفحه اول بررسی گردید

برای خرید از این سایت ابتدا باید در سایت ثبت نام نمائید. پکیج فالوور ایرانی 1000 عدد به مبلغ 22000 تومان انتخاب شد. با سفارش محصول به صفحه پرداخت هدایت می شود و پس از خرید مجددا به صفحه‌ای شامل اطلاعات تراکنش و انتخاب نوع سفارش هدایت خواهید شد. تمامی مراحل ثبت نام و ثبت سفارش از طریق پیامک نیز به اطلاع کاربر خواهد رسید.

 تنوع بسته‌ها از نظر تعداد فالوور مناسب است ولی از لحاظ قیمت نسبت به سایتهای خرید فالوور دارای قیمت بالاتر و تنوع قیمتی کمتر می باشد. البته باید به این نکته توجه نمود که افزایش فالوور در این روش هدفمندتر از خرید مستقیم فالوور می باشد.

برای استفاده از امکانات سایت نیاز به اضافه کردن پیج اینستاگرام و وارد کردن پسورد می‌باشد.

پشتیبانی از طریق ارسال تیکت و یا تماس تلفنی امکان پذیر است. به تیکت ارسالی بعد از 6 ساعت پاسخی داده نشد و زمان انتظار برای پاسخگویی تلفنی بسیار زیاد می باشد. پشتیبانی تلگرامی بعد از چند ساعت پاسخ داده شد و مشکل رفع گردید. زمان پاسخ به درخواست پشتیبانی زیاد می‌باشد.

سایت iranigram.com

امتیاز کلی لینکز به این سایت 50%

برای خرید از این سایت ابتدا پکیج فالوور ایرانی 1000 عدد به مبلغ 11000 تومان انتخاب شد. با سفارش محصول صفحه جدیدی برای وارد کردن آی‌دی اینستاگرام ، شماره تلفن و کد تایید نمایش داده شده و سپس به صفحه پرداخت وجه هدایت می شوید. مراحل ثبت نام و ثبت سفارش از طریق پیامک نیز به اطلاع کاربر می رسد.

تنوع بسته‌ها و قیمت آنها مناسب بوده و از نظر قیمت می توانید همین تعداد فالوور را در پکیج سرور 1 به قیمت 8000 تومان خریداری نمایید و نسبت به سایتهای مشابه قیمت بالاتری دارد.

بعد از خرید از سایت کد پیگیری و نوع سرویس انتخابی نمایش داده می‌شود.

طبق اعلام سایت برای سرور 1 بعد از 5 دقیقه و برای سرور 2 بعد از 1 دقیقه آغاز می شود. اجرای سفارش بلافاصله آغاز شد و در حدود 800 فالور متوقف شد.

پشتیبانی از طریق ارسال تیکت در سایت امکان پذیر بوده و در پنل کاربری علاوه بر امکان ارسال تیکت ، مشاهده سفارشات ، کیف پول و … وجود دارد. تا زمان تهیه این گزارش پاسخی دریافت نشد و پس از حصول نتیجه این گزارش بروزرسانی می گردد.

تعداد 50 فالوور بصورت رندوم انتخاب شد که تعداد زیادی از فالوورها حتی عکس پروفایل نداشتند و درصد فالوورهای واقعی بسیار اندک می باشند. بر خلاف قیمت متعادل در این پکیج شما تنها باید به افزایش عددی و نه کیفی تعداد فالوورها اکتفا کنید.

سایت owjgraphic.com

امتیاز کلی لینکز به این سایت 80%

برای خرید از این سایت پکیج 1000 فالوور اینستاگرام به مبلغ 5500 تومان انتخاب شد. با سفارش محصول صفحه جدیدی برای وارد کردن نام ، آی‌دی اینستاگرام ، شماره تلفن و ایمیل نمایش داده شده و سپس به صفحه پرداخت وجه هدایت می شوید. 

از لحاظ تنوع بسته‌ها صفحه‌ای مملو از پیشنهادهای خرید فالوور ، لایک و … را مشاهده می کنید و از لحاظ هزینه دارای پایین ترین قیمت می باشد.

بعد از خرید از سایت کد پیگیری و نوع سرویس انتخابی نمایش داده می‌شود.

طبق اعلام سایت سفارش بصورت آنی و یا با 15 دقیقه تاخیر آغاز می شود. اجرای سفارش بلافاصله آغاز شد و بیشتر از 1500 فالوور اضافه شد.

پشتیبانی از طریق تماس تلفنی ، پیامک و یا تلگرام امکان پذیر می باشد. پشتیبانی تلگرام بعد از 24 ساعت پاسخگو نبودند و حتی پیام ارسالی دیده نشده بود.

تعداد 50 فالوور بصورت رندوم انتخاب شد که با توجه به قیمت مناسب تعداد فالورهایی که  واقعی بوده و یا واقعی به نظر می رسند بیشتر از 15% می باشد. ریزش فالوور تا 24 ساعت بعد در حدود 50 فالوور بود.

به روز رسانی : قیمت هرید 1000 فالوور ایرانی در این سایت به 56000 تومان افزایش پیدا کرده است.

امتیاز کلی لینکز به این سایت 40%

برای خرید از این سایت پکیج 1000 فالوور ایرانی درجه 3 به مبلغ 9900 تومان انتخاب شد. با سفارش محصول صفحه جدیدی برای وارد کردن نام ، آی‌دی اینستاگرام و شماره تلفن  نمایش داده شده و سپس به صفحه پرداخت وجه هدایت می شوید. پس از پرداخت فاکتور پرداخت نمایش داده می شود که باید از آن عکس تهیه کنید و برای شروع سفارش عکس فاکتور را به شماره تلگرام پشتیبانی ارسال نمایید.

از لحاظ تنوع بسته‌ها سه نوع با عناوین درجه 3 ، درجه 2 و درجه 1 وجود دارد که بسته درجه 2 برای 1000 فالوور  19000 تومان قیمت گذاری شده است. از لحاظ قیمت حتی در پکیج درجه 3 در میان سایتهای با قیمت بالا قرار می‌گیرد.

بعد از ارسال عکس فاکتور به تلگرام شروع پروژه با 12 ساعت تاخیر آغاز شد و بعد از اضافه شدن 10 فالوور متوقف شد. پس از تماس با پشتیبانی مجددا اجرای سفارش شروع شده و تا حدود 730 فالوور مجددا متوقف شد.

پشتیبانی از طریق تلگرام امکان پذیر می باشد. از طریق پیام صوتی اعلام شد که سرور دارای مشکل بوده و پس از رفع مشکل اجرای پروژه ادامه می یابد که تا زمان تهیه این گزارش پس از یک روز اقدامی صورت نگرفت.

تعداد 50 فالوور بصورت رندوم انتخاب شد که تعداد فالوورهای واقعی با توجه به پکیچ انتخاب شده حدود 5 درصد بود.

به روز رسانی : قیمت هرید 1000 فالوور ایرانی درجه 3 در این سایت به 17000 تومان افزایش پیدا کرده است.

سایت irfollower.com

امتیاز کلی لینکز به این سایت 80%

برای خرید از این سایت پکیج 1000 فالوور ایرانی به مبلغ 6800 تومان انتخاب شد. با سفارش محصول صفحه جدیدی برای وارد کردن  آی‌دی اینستاگرام و شماره تلفن  و ایمیل نمایش داده شده و سپس به صفحه پرداخت وجه هدایت می شوید.  پس از پرداخت فاکتور پرداخت  به همراه کد رهگیری و مشخصات سفارش نمایش داده می شود.

اجرای پروژه بلافاصله آغاز نشده و طبق گفته پشتیبانی یک روز زمان برای اجرای سفارش مورد نیاز می باشد. اجرای پروژه بعد از چند ساعت شروع شده و طی مدت یک روز بتدریج فالوورها اضافه شد. 

تعداد حدود 1200 فالوئر طی مدت زمان اعلام شده به تدریج و با روندی متعادل اضافه شد  و درصد افراد واقعی به نسبت سایر رقبا بیشتر می‌باشد و ریزش فالوور نیز متعادل بود.

تنوع بسته‌ها از نظر تعداد فالوور خوب ساماندهی شده و از نظر قیمت نیز در میان سایتهای ارزان قیمت قرار می گیرد.

پشتیبانی از طریق تلگرام امکان پذیر بوده و امکان رهگیری سفارشات در سایت وجود دارد. پشتیبانی تلگرام پاسخگو بودند.

تعداد 50 فالوور بصورت تصادفی از میان فالوورهای اضافه شده انتخاب شد که تعداد فالوورهای واقعی به نسبت سایر پکیج های مشابه در این گزارش بیشتر بوده و در حدود 25% از نمونه انتخاب شده فالوورهای واقعی بودند.

به روز رسانی : قیمت هرید 1000 فالوور ایرانی در این سایت به 9800 تومان افزایش پیدا کرده است.

سایت followermax.com

امتیاز کلی لینکز به این سایت 45%

برای خرید از این سایت پکیج 1000 فالوور ایرانی به مبلغ 10000 تومان انتخاب شد. با سفارش محصول پس از  وارد کردن  آی‌دی اینستاگرام و شماره تلفن به صفحه پرداخت وجه هدایت می شوید. پس از پرداخت صفحه تشکر ظاهر شده و فاکتور پرداخت نشان داده نمی شود.

اجرای پروژه بعد از چند دقیقه شروع اما روند افزایش فالوئر بسیار کندتر از سایتهای مشابه بوده و بعد از حدود 12 ساعت تنها حدود 200 فالوور اضافه شد.

روند افزایش فالوور در طی مدت حدود 2 روز ادامه یافت و تا 800 فالوور متوقف شد. 

در تنوع بسته‌ها از نظر تعداد فالوور ، پکیج با تعداد کم  وجود ندارد و کمترین تعداد فالوور 1000 نفر می باشد و از نظر قیمت نیز در میان سایتهای با قیمت بالا قرار می گیرد.

پشتیبانی از طریق تماس تلفنی ، ایمیل و یا واتس اپ امکان پذیر می باشد. پاسخ به درخواست پشتیبانی در زمان مناسب داده شد ولی تغییری در روند اضافه شدن فالوورها دیده نشد.

تعداد 50 فالوور بصورت تصادفی انتخاب شد که تعداد فالوورهای واقعی با توجه به پکیچ انتخاب شده حدود 4 درصد بود. 

به روز رسانی : قیمت هرید 1000 فالوور ایرانی در این سایت به 48000 تومان افزایش پیدا کرده است.

میانگین امتیاز: 4 / 5. تعداد رای: 5

8 دیدگاه برای “مقایسه سایت‌‌های خرید فالوور

  1. آموزش امن کردن حساب کاربری ممنون از مطلب خوبتون به ماهم سر بزنید‎

  2. خرید منبر واقعی کانال تلگرام ممنون از مطلب خوبتون به ماهم سر بزنید‎

  3. خرید لوازم خوانگی از بانه ممنون از مطلب خوبتون به ماهم سر بزنید‎

  4. دانلود تلگرام طلایی 2019 –جدید ترین نسخه تلگرام طلایی ضد تحریم ممنون از مطلب خوبتون به ماهم سر بزنید‎

  5. آموزش استفاده از پیام رسان واتساپ ممنون از مطلب خوبتون به ماهم سر بزنید‎

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *