چرا به وب سایت نیاز داریم؟

طراحی سایت لینکز

5 دلیل که چرا هر کسب و کاری به وب سایت نیاز دارد.

آیا تجارت و کسب و کار بدون وب سایت دارید؟

اینها دلایلی هستند که شما ممکن است در برابر ایجاد یک وب سایت برای تجارت خود مقاومت کنید : “من اطلاعات کامپیوتری ندارم ” ، “طراحی سایت خیلی گران است” ، “من وقت ندارم” یا این توجیه که “من به اندازه کافی درآمد دارم و به وب سایت نیاز ندارم “ واقعیت این است که ، نیازی نیست که شما یک دانشمند و خوره فناوری باشید تا برای کسب و کار خود یک وب سایت داشته باشید و حتی داشتن یک وب سایت هزینه و زمان مورد نیاز شما را کاهش خواهد داد.

این را در نظر بگیرید که 81٪ از افراد قبل از تصمیم گیری در مورد خرید و فروش در یک تجارت یا خدمات در اینترنت تحقیق می کنند. یعنی میلیون ها نفر هستند که به صورت آنلاین در جستجوی مشاغل هستند. با این حال ، 46٪ از دارندگان مشاغل ، داشتن وب سایت را بعنوان گزینه اول خود نمی دانند و وب سایت ندارند. نیاز نیست که متخصص آمار باشید تا به این اختلاف پی ببرید.

اگر هنوز مطمئن نیستید که کسب و کار شما به یک وب سایت نیاز دارد؟ به خواندن ادامه دهید ..

1- داشتن وب سایت مشتریان را به سمت کار شما جذب می کند و درآمد بیشتری کسب می کنید.

ما این آمار را خیلی دوست داریم ، دوباره به آن اشاره می کنیم: 81٪ از افراد قبل از تصمیم گیری در مورد خرید و فروش ، مشاغل یا خدمات آنلاین را جستجو می کنند. اگر وب سایتی ندارید ، شانس جذب سهمی از این بازار را ندارید.

وب سایت شما می تواند بصورت 24 ساعته ، 7 روز هفته و در تمام سال حتی در صورت نبودن شما در دسترس باشد. یک وب سایت به عنوان وکیل مدافع همیشه فعال شما در طول و خارج از ساعات اداری عمل می کند.

وب سایت ها به شما کمک می کنند تا تعداد بیشتری از مراجعه کنندگان خود را به مشتری تبدیل کنید، زیرا اکثر مردم تحقیقات خود را در اینترنت انجام می دهند و در صورت داشتن وب سایت ، شما در برابر رقبای تجاری ارجحیت خواهید داشت.

طراحی سایت لینکز

2- به سادگی و با داشتن یک وب سایت اعتبار فوری به تجارت خود بیفزایید.

کاربر قرن بیست و یک ، شکاک و جستجوگر است. در واقع ، 56٪ از مردم اظهار داشتند كه بدون داشتن وب سایت به كسب و كار اعتماد نخواهند كرد. داشتن یک وب سایت خوب ، فوراً اعتبار شما را به عنوان یک تجارت افزایش می دهد.

برداشت اول بسیار مهم است و وب سایت ها به شما امکان می دهند که با یک معرفی خوب برای تجارت خود ، تصویر بسیار خوبی ایجاد کنید.

یک وب سایت می تواند تخصص و موقعیت بهتر کسب و کار شما را نشان دهد. وب سایت می تواند ابزار شماره یک شما برای درخشش در این بازار شلوغ باشد.

3- راه اندازی سایت آنقدر که فکر می کنید سخت یا گران نیست.

برای به دست آوردن یک وب سایت نیازی نیست که خوره فناوری باشید. بسیاری از شرکت های توسعه وب فرآیندهای ثبت نام و سفارش طراحی سایت بسیار ساده‌ای دارند که این روند را سریع و بدون دردسر برای شما فراهم می کنند.

راه‌اندازی سایت می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد. وب سایت ها نسبت به هر شکل دیگری از تبلیغات ، بازده بهتری از سرمایه گذاری ارائه می دهند. اگر قصد دارید تا برای تجارت خود را بازاریابی کنید ، یک وب سایت باید اولویت اول شما باشد.

با گذشت زمان ، نسبت به سرمایه گذاری نسبتاً کم برای بدست آوردن یک وب سایت تجاری ، مشتریان جدید به سوی شما آمده  و نام تجاری یا برند شما به سود دهی بیشتری خواهد رسید. به علاوه ، این هزینه از مالیات معاف است.

4- داشتن یک وب سایت باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد.

آیا شما در حال ارسال فرم و کاتالوگ ، برقراری تماس ، یا ارسال پیشنهادات هستید. برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه زمان می برد.

وب سایت شما می تواند با ارائه پاسخ به به سؤالات متداول مشتری ، در زمان شما صرفه جویی کند. این برای شما چه معنی دارد؟ می توانید وقت خود را صرف انجام کارهای با ارزش تر کنید.

5- خود را در موقعیت مناسب قرار دهید و برند خود را کنترل کنید.

یک وب سایت به عنوان یک بستر برای پیام رسانی شما عمل می کند و درک آنلاین از شغل شما را به شکلی که کانال های رسانه های اجتماعی شما قادر به ارائه آن نیستند شکل می دهد.

این پلتفرم به شما امکان می دهد تا خود را در موقعیت بازار قرار دهید تا از مشتریانی که به دنبال آن هستید ، اطلاعات دقیقی بدست آورید.
بسیاری از دارندگان مشاغل در بسترهای آنلاین بصورت منفی بررسی می شوند و درصورت عدم حضور شما در این بستر شما قادر نخواهید بود تا  با ارسال توصیفات مثبت از خود با آن نظرات  منفی بجنگید.  79٪ کاربرانی که نظرات آنلاین را می خوانند ، به آنها اعتقاد دارند.

بطور خلاصه … شما به یک وب سایت احتیاج دارید ، و دسترسی به وب سایت ساده تر از همیشه است.

بنابراین دوباره ، در حالی که معتقدیم همه افراد به یک وب سایت احتیاج ندارند ، اما به شما نشان داده‌ایم که چرا همه مشاغل به یک وب سایت احتیاج دارند. برای راه‌اندازی وب سایت یک مانع بسیار کوچک و کم هزینه برای شروع وجود دارد ، ولی فرصتی مغتنم برای کمک به رشد تجارت شما خواهد بود.

اگر امروز می خواهید کاری انجام دهید تا درکسب و کار خود موفق تر شوید ، آن کار این است که راه ‌اندازی وب سایت را در اولویت خود قرار دهید.

برای داشتن یک تجارت موفق ، آسان ترین راه ساخت یک وب سایت است.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای: 0

اولین نفر در امتیازدهی به مطلب باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *