طراحی سایت

سئو سایت رشت

طراحی وب سایت

لینکز با آمیزه‌ای از تجربه ، خلاقیت ، نوآوری و با استفاده از متدهای نوین به طراحی وب سایت اصولی و چشم نواز با رعایت استانداردهای جهانی و امکانات کامل به همراه آموزش و پشتیبانی پرداخته و وب سایت واکنش گرا با تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو) ، سرعت بالا ، امنیت قوی ، پنل مدیریت و ابزارهای ارتقاء سایت ارائه می نماید.

سفارش طراحی سایت شما از ابتدا و با شروع مشاوره تا راه اندازی وب سایت با استفاده از تیم گرافیک قوی و مدیر پروژه اختصاصی انجام خواهد شد. طراحی وایرفریم با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما و بصورت یک نقشه کلی از  وب سایت ارائه شده و پس از تائید شما، طراحی گرافیکی و پیاده سازی کدها بر اساس نقشه‌های اولیه اجرا می گردد.

پس از پیاده سازی کامل سایت، کارشناسان سئو و بهینه‌سازی وب سایت، پیشنهادات حرفه ای خود را جهت ارتقاء هر چه بیشتر وب سایت و حضوری موفق در اینترنت و فضای مجازی، به مشتریان محترم ارائه می نمایند.

مراحل طراحی سایت

پس از عقد قرارداد نیازها و خواسته‌های شما بررسی و بر اساس آن یک نقشه کلی از وب سایت طراحی ، ساختار صفحات و چیدمان آنها مشخص شده و در ادامه بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت تجارت و کسب و کار شما طراحی گرافیکی وب سایت پیاده سازی خواهد شد. پس از تایید شما کد نویسی سایت بر مبنای طرح‌های گرافیکی شروع شده و اجرا می گردد و در پس از اصلاحات نهایی بارگزاری می گردد.

Five-steps-workflow-process-chart

خدمات طراحی سایت

همه آنچه که برای داشتن یک وب سایت عالی نیاز دارید از طراحی گرافیکی و کد نویسی استاندارد تا بهینه سازی وب سایت و راه اندازی آن

 • طراحی چشم نواز و منحصر به فرد

  وب سایتی طراحی اصولی و جذاب

 • امکانات کامل و سفارشی

  امکانات کامل برای مدیریت و یا توسعه وب سایت

 • رعایت استانداردهای جهانی

  رعایت استانداردهای روز طراحی سایت

 • آموزش و پشتیبانی

  آموزش نحوه مدیریت وب سایت و پشتیبانی موثر

ارتقاء کسب و کار با طراحی وب سایت

با توسعه روزافزون تاثیر فضای مجازی و اینترنت، امروزه صاحبان مشاغل می‌دانند که برخورداری از وب سایت و استفاده از شبکه های اجتماعی تاثیری غیر قابل انکار در جلب نظر مخاطب هدف و توسعه بیشتر ، هدفمندتر و کم هزینه تر کسب و کار و به طبع آن افزایش درآمد دارد. دیگر بر کسی پوشیده نیست که طراحی وب سایت برای تجارت و کسب و کار نه تنها هزینه نیست بلکه روشی کارآمد و موثر در کم نمودن هزینه ها و افزایش درآمد می باشد.

روزانه صدها وب سایت در ایران راه اندازی می گردند که بصورت مستقیم و یا غیرمستقیم رقیب شما محسوب می گردند و تاخیر شما در ایجاد وب‌سایت باعث از دست دادن زمان با ارزشی می شود که می توان با هزینه ای معقول و مناسب از آن جلوگیری نمود. یافتن جایگاهی مناسب در این میان موفقیتی است که به سادگی محقق نشده و قواعد انجام آن در تخصص طراحان حرفه ای سایت است. لینکز ضمن رعایت کامل اصول طراحی، سایت‌هایی جذاب ، خاص و حرفه ای تولید می کند.

طراجی وب سایت لینکز

مراحل سئو سایت برای سایت جدید

سرعت سایت

در هنگام جستجوی یک مطلب در گوگل ،  لینک سایت ها  نمایش داده می شود و اگر سایت شما هنگام لود شدن نسبت به سایتهای دیگر سریعتر باشد باعث انتخاب لینک سایت توسط کاربر و ارزش بیشتر آن برای گوگل خواهد شد. برای افزایش سرعت سایت رعایت نکات فنی هنگام طراحی از جمله بهینه سازی تصاویر  و کدهای وب سایت ، استفاده از CDN و بسیاری از گزینه های دیگر لازم است.

نمای ظاهری سایت

ظاهر یک سایت حرفه ای ترکیبی از امکانات زیرساختی و بصری در کنار یکدیگر است. زیرساخت مناسب باعث افزایش سرعت بارگذاری و نمایش مناسب صفحات سایت در انواع دستگاه های می‌شود. رعایت استانداردهای پیشرفته در طراحی و برنامه نویسی یک سایت ، تجربه کاربری یا UX ایده آل فراهم می آورد. 

UX مخفف عبارت User Experience و به معنای ”تجربه کاربری” می باشد و UI مخفف عبارت User Interface و به معنای ”رابط کاربری” می باشد. در حقیقت UI مکمل UX می باشد ک