سئوی سایت رشت

سئو سایت رشت

سئوی سایت در رشت

جستجو در گوگل و دیگر موتورهای جستجو بزرگترین منبع ترافیک آنلاین است؛ بنابراین بسیاری از کاربران، سایت شما را از طریق جستجو در اینترنت پیدا می‌کنند.رتبه وب‌سایت شما، در رتبه‌بندی موتورهای جستجو، از اهمیت زیادی برخوردار است. سئو (SEO) یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی این رتبه‌بندی‌ است. علاوه بر این، سئو محلی یا Local SEO بهینه سازی وب سایت شما برای کسب جایگاه بالاتر در نتایج محلی گوگل یا همان نتایج وابسته به مکان جغرافیایی کاربران بهبود می سازد.

با توجه به اینکه درصد بالایی از افراد در جستجوی کلمات کلیدی فقط روی لینک های اول تا پنجم صفحه اول کلیک می کنند، شما باید علاوه بر طراحی وب سایت  زیبا و پرمحتوا از بروز ترین تکنیک های سئو و بهینه سازی برای وب سایت خود استفاده نمائید تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی اینترنتی داشته باشید. لینکز در این پروسه آماده ارائه مشاوره برای طراحی و بهینه سازی سایت شما از ابتدای شروع به طراحی و پس از آن با پشتیبانی حرفه‌ای برای تولید و به روز رسانی محتوای و سئو سایت می باشد با سالها تجربه و داشتن نمونه کارهای قوی و موفق در سطح کشور ، استان گیلان و شهرهای این استان ( رشت ، انزلی ، لاهیجان و …) میتواند بهترین گزینه برای  راه اندازی کسب و کار آنلاین شما در این زمینه باشد.

اگر شما در زمینه بخصوصی تجارت می کنید و یا محصول منحصر به فردی را ارائه می دهید احتمالا تنها با رعایت اصول استاندارد سئو سایت توسط مشتریان هدف مورد جستجو و شناسایی قرار گرفته و تنها از طریق ایجاد یک وبسایت مناسب می توانید به اهداف خود در فضای آنلاین دست یابید. اما اگر محصول یا خدمات شما دارای رقابت در فضای آنلاین بوده و شما رقبایی در رشته یا تجارت خود داشته باشید اهمیت سئو و بهینه سازی سایت نمایان می شود. هرچقدر که تعداد رقبای شما در فضای آنلاین بیشتر باشد رقابت سخت تر و لزوم استفاده از سئو و پشتیبانی مداوم بیشتر خواهد بود. لذا نیاز دارید که سایت خود را همواره به روز رسانی و بهینه سازی نمائید. لینکز با سالها تجربه در فضای رقابتی می تواند در این زمینه همراه شما باشد.

کمپین های سئو سایت لینکز برای سایتهایی که به تازگی راه اندازی شده و یا نیاز به بهینه سازی طولانی مدت دارند مناسب می باشد.

سئو و بهینه سازی وب سایت

بهترین زمان برای شروع فکر کردن در مورد سئوی سایت زمانی است که تازه کار خود را شروع می کنید. باید از ابتدا قدم اول را درست بردارید تا بعدها به دردسر نیفتید.

اگر در مراحل اولیه ساخت یا راه‌اندازی وب سایت هستید ، چند مرحله اصلی وجود دارد که اکنون باید انجام دهید تا سئوی سایت شما طی روال درستی به پیش رود. به طوری که از همان ابتدا وب‌سایت برای ایجاد ترافیک ارگانیک و نیز رتبه بندی خوب برای کلمات کلیدی مورد نظر شما بهینه سازی شود.

پشتیبانی وب سایت

شرکت هایی که خود را متعهد به ارائه خدمات پشتیبانی می بینند هزینه های پشتیبانی و بهینه سازی وب سایت را بر اساس سختی کلمات کلیدی و میزان رقابت آن در فضای آنلاین پیش بینی کرده و در قرارداد لحاظ می کنند. معمولا هزینه پشتیبانی وب سایت و تعرفه سئو سایت با توجه به میزان رقابت کلمات کلیدی و تعداد واژه های مورد نظر کارفرما متفاوت می باشد.

سفارش سئو سایت در رشت

برای سفارش طراحی سایت با مراجعه به این لینک فرم سفارش را تکمیل و نسبت به ارسال اطلاعات مورد نظر خود اقدام فرمائید و تا در سریعترین زمان ممکن با شما در ارتباط باشیم. برای دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت در رشت با شماره تلفن 33725541 و یا 2188 571 0938 تماس بگیرید.

طراجی وب سایت لینکز

کمپین اقتصادی

1/000/000 تومان

 • وبمستر تولز و گوگل آنالیتیک
 • بررسی سئو داخلی
 • بررسی کلمات کلیدی
 • بهینه سازی 5 صفحه
 • 10 عدد بک لینک دائمی
 • ثبت آگهی رپرتاژ در 1 سایت

سفارش

کمپین طلایی

5/000/000 تومان

 • وبمستر تولز و گوگل آنالیتیک
 • بررسی سئو داخلی
 • بررسی کلمات کلیدی
 • بهینه سازی 60 صفحه
 • 60 عدد بک لینک دائمی
 • ثبت آگهی رپرتاژ در 6 سایت

سفارش

کمپین وی آی پی

15/000/000 تومان

 • وبمستر تولز و گوگل آنالیتیک
 • بررسی سئو داخلی
 • بررسی کلمات کلیدی
 • بهینه سازی 120 صفحه
 • 120 عدد بک لینک دائمی
 • ثبت آگهی رپرتاژ در 12 سایت

سفارش

 

موارد تعیین کننده هزینه سئو

آیتم اصلی برای برآورد هزینه سئو سایت کلمه کلیدی می باشد. ویژگی سایت  ، عمر دامنه ، نوع کد‌نویسی  و ساختار سایت از عواملی هستند که در تعیین قیمت سئوی سایت باید مورد توجه قرار گیرد.

سئو سایت توسط لینکز در سه نوع کمپین شامل کمپین اقتصادی ، کمپین طلایی و کمپین وی آی پی ارائه می گردد.

چه زمانی از کمپین اقتصادی سئو سایت استفاده کنیم؟

اگر سایت خود را به تازگی راه‌اندازی نموده‌اید و می خواهید با هزینه مناسب مشکلات سایت را برطرف نموده و سایت خود را در جایگاه بهتری قرار دهید می توانید از کمپین اقتصادی سئو سایت استفاده نماید.

در این کمپین کارشناسان سئو لینکز به بررسی و رفع مشکلات داخلی سایت شامل عنوان سایت ، توضیحات سایت ، استفاده مناسب از تیترها ، توزیع مناسب کلمات کلیدی ، افزایش سرعت بارگذاری و دیگر موارد مربوط به سئوی داخلی و بهینه سازی و همچنین ثبت تعدادی بک لینک و رپرتاژ با کیفیت مناسب برای بهبود سئوی خارجی سایت می پردازند.

مدت زمان اجرای این کمپین تا یک ماه بوده و برای کلمات کلیدی سطح آسان تا متوسط می توانید انتظار کسب جایگاه در رتبه های نخست صفحه اول گوگل را برای وب سایت خود داشته باشید.

چه زمانی از کمپین طلایی سئو سایت استفاده کنیم؟

در این کمپین علاوه بر رفع مشکلات داخلی سایت (on-page) با تمرکز بیشتر بر سئوی خارجی (off-page) به افزایش رتبه سایت در کلمات کلیدی سطح متوسط تا سطح سخت پرداخته می شود.

برای درک بهتر تفاوت بین سئو داخلی و سئو خارجی این مقاله را بخوانید.

مدت زمان اجرای این کمپین 2 تا 6 ماه بوده و برای کلمات کلیدی سطح متوسط به بالا می توانید انتظار کسب جایگاه برتر گوگل در کلیدواژه مورد نظر خود را داشته باشید. این کمپین برای جذب ترافیک مناسب برای سایت و ارتقاء رتبه آلکسا نیز بسیار مناسب می باشد.

چه زمانی از کمپین وی آی پی سئو سایت استفاده کنیم؟

اگر تصمیم دارید سایت خود را برای کلیدواژه‌هایی که دارای رقابت بالا هستند بهینه سازی نمایید بهتر است که از این کمپین استفاده کنید.

در این کمپین با تمرکز بر روی کلمات کلیدی مورد نظر شما و بررسی رقبای تجاری شما به مدت 6 ماه تا یک سال سایت شما مورد بازبینی و ارتقاء قرار می گیرد. محتوا و کلمات کلیدی که دارای ارزش بالای تجاری برای سایت شما می باشد مداوماً مورد بررسی و بازبینی قرار می گیرد و با توجه به مدت زمانی که سایت در حال بهینه سازی می باشد بهترین شیوه‌ها با توجه به آخرین متدها و تغییرات الگوریتم جستجوی گوگل مورد استفاده قرار می گیرد.

هزینه سئو سایت شما چقدر میشود؟

برای اینکه کمپین مناسب را برای سایت خود برگزینید این فرم را تکمیل کنید و  کلید واژه های مورد نظر ، آدرس سایت ، شماره تماس ، ایمیل و آنچه که مورد نظرتان می باشد را برای ما ارسال کنید تا  بصورت دقیق تر سایت شما مورد بررسی قرار گرفته ، زمانبندی  و قیمت را به شما ارائه نمائیم.

استخدام کارشناس سئو و بهینه سازی سایت از راه دور

در صورت همکاری بصورت ماهیانه قرارداد بصورت یک ساله منعقد می گردد و کارمند از راه دور و بصورت مرتب بر طبق زمانبندی که طی قرارداد مشخص می گردد  به سئو و بهینه سازی سایت شما می پردازد.

در این کمپین با توجه به ساعت کار در روز هزینه سئوی سایت ماهانه بین پانصد هزار تا یک میلیون تومان می باشد. هزینه ماه اول در هنگام ثبت قرارداد و  بعد از آن در پایان هر ماه دریافت می گردد. این کمپین به مانند کمپین وی آی پی همه موارد مربوط به سئو و بهینه سازی سایت را شامل می شود.