سایت‌های سئو ایران و بک لینک آنها

بک لینکز

مقایسه بک لینک سایت‌ های سئو

به دست آوردن بک لینک برای سایت، بخش مهمی از هر استراتژی سئو محسوب می شود. بالا بردن تعداد لینک‌های سایت  می تواند روش خوبی برای جذب ترافیک برای سایت شما باشد. مقالات بسیاری در وب سایتهای ایرانی و خارجی در مورد روش‌های به دست آوردن بک لینک وجود دارد که از جمله مهمترین آنها می توان به انتشار مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی ، کسب بک لینک از طریق ایجاد محتوای یکتا ، ارسال دیدگاه و فعالیت در فوروم های تخصصی ، وبلاگ نویسی ، تکنیک لینک های شکسته ، استفاده از اینفوگرافیک و دیگر روش‌های ساخت بک لینک وجود دارد.
اما آیا وب سایت های آموزش و فروش بک لینک از روشهای مورد نظر برای وب سایت‌های خود نیز استفاده نموده‌اند.
اگر بک لینک رپرتاژ را از موارد بالا مستثنی کنیم پاسخ به سوال ذکر شده با درصد بالا خیر است.
با استفاده از ابزارهای بررسی بک لینک رایگان به بررسی چند سایت که در رتبه‌های نخست جستجوی کلمه کلیدی سئو سایت هستند پرداخته شد و نتیجه اینکه بسیاری از سایت‌های مورد نظر از درج کامنت و پست در سایت ها و فوروم‌ها غیر مرتبط و با ارزش کم غافل نبوده و و نکته جالب اینکه بسیاری از لینکها در سایتها و فورومهای مشابه درج شده اند.
بک لینک در سایتهایی مثل www.1pezeshk.com و marketingnewsnetwork.zohosites.com و kobestream.blog.jp برای بسیاری از سایتهای مورد نظر درج شده و مطالب بسیاری از سایت‌ها که بک لینک در آنها درج شده هیچ ارتباطی با مطالب وب سایت و سئو ندارند.

ثبت لینک در سایت و وبلاگهای غیرمرتبط به تعداد زیاد در سایتهای ایرانی وجود دارد. اما آیا ثبت بک لینک به اینصورت باعث کسب اعتبار برای سایت و بالا رفتن در نتیجه گوگل می شود؟

تاثیر درج بک لینک در سایتهای غیرمرتبط و اسپم که بصورت غیرطبیعی و به یکباره ثبت شوند نه تنها نتیجه مثبت ندارد بلکه باعث افت سایت و جریمه شدن آن توسط گوگل می شود.

اعتبار سایت شما با بک لینک‌های مناسب بالا رفته و موجب بهبود وضعیت شما در نتایج موتورهای جستجو خواهد شد. بک لینک را برای صفحات مختلف وبسایت خود ثبت کنید و اینکار را به تدریج انجام دهید تا از احتمال اسپم شدن سایت شما کم شود.

بک لینکهای فالو از ارزش بالاتری برخوردار هستند اما اگر مطالب سایتی که از آن بک لینک می گیرید مرتبط بوده و سایت دارای اعتبار خوبی باشد، بک لینک نوفالو هم می تواند به جذب ترافیک و افزایش رتبه سایت کمک نماید.

با استفاده سایتهای https://ahrefs.com/backlink-checker ، https://moz.com/home و http://Semrush.com می توانید به بررسی بک لینک سایتهای رقیب پرداخته و بک لینکهای با ارزش برای وبسایت خود درج کنید.

برای اینکه کمپین مناسب را برای سایت خود برگزینید  این فرم را تکمیل کنید و  کلید واژه های مورد نظر ، آدرس سایت ، شماره تماس ، ایمیل و آنچه که مورد نظرتان می باشد را برای ما ارسال کنید تا  بصورت دقیق تر سایت شما مورد بررسی قرار گرفته ، زمانبندی  و قیمت سئو سایت را به شما ارائه نمائیم.

میانگین امتیاز: / 5. تعداد رای:

یک دیدگاه برای “سایت‌های سئو ایران و بک لینک آنها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *